Het team van obs de VOS

Formatie 2017-2018

Hieronder ziet u hoe het team van obs de VOS is samengesteld voor het schooljaar 2017-2018:

Directeur-bestuurder: 

Peter van Berkel
  

Locatieleiders:

Marleen Stemerding, locatie Multatulilaan   

Ronald van Sorge (1e halfjaar: ma-di-do-vr,
2e halfjaar: di-wo-do-vr),  locatie Ter Lips 
 

Intern begeleider: 

Renée van Leeuwen (ma-di-wo-do) 

Marleen Stemerding (di en domi.)
  

Gymnastiek:  Ruud Bol (ma-di-do-vr)   

Bouwcoördinator: 

Marlies van den Ing (onderbouw) 

Marieke Zantingh (middenbouw)

Jolanda Öz (bovenbouw) 

Rekenspecialist: 

Brenda Post   

Josine Paardekooper

Taalspecialist: 

Ineke Hillen 

Gabriëlle Herz 

Annette Vink 

Gedragsspecialist:  

Marielle Lunenburg  

Ellen Kooreman  

ICT specialist:    

Susanne Boerema   

Julia Drillenburg

Native speaker:  

Helene Leon (wo-do)   

Renske Bronsveld (vr) 

Vervanging:  

Ninette van Beusekom

Conny Schaafstra 

Onderwijsassistent:   

Jacques ten Dam   

Remon van Vliet 

Conciërge:  

Gertjan Dokter    

                                                                  

Ter Lips

Groep 1-2 Geel: Shirien Duin (ma-vr)

Groep 1-2 Rood:

Naufra Saab (ma-vr), Marlies van den Ing (di-wo-do-vr)    
Groep 1-2 Blauw: Helene Leon (di), Natascha van Steen (ma-wo-do-vr) 
Groep 3: Josine Paardekooper (ma -wo), Brenda Post (wo-do-vr)
Groep 4: Ninette van Beusekom (ma), Gabriëlle Herz (di-wo-do-vr)      
Groep 5: Ineke Hillen (ma-di-wo), Patty Hoogvliet (wo-do-vr)
Groep 6 t/m dec.: Shannon den Hoed/ Ronald van Sorge (ma-di-vr), Renske Bronsveld (wo-do)
Groep 6 na dec.: Mariëlle Lunenburg (ma, di, vr), Renske Bronsveld (wo-do)
Groep 7: Susanne Boerema (ma-vr)
Groep 8: Anja de Prie (ma-vr)


Multatulilaan

Groep 1-2 Apen:

Astrid Velzel (ma-di), Anja du Chatinier (wo-do-vr)

Groep 1-2 Vlinders: Melanie Stemerding (ma-vr)
Groep 1-2  Beren: Karen Breen (ma-di-wo), Loesanne van der Graaf (wo-do-vr)
Groep 3: Barbara Wolfslag (ma-di), Marieke Zantingh (woe-do-vr)
Groep 4: Ellen Kooreman (ma-di-wo), Monique Zuiker (do-vr) 
Groep 5: Willem Rolf (ma-vr)
Groep 6: Jolanda Öz (ma-vr)
Groep 7: Julia Drillenburg (ma-vr)
Groep 8: Annette Vink (ma-vr)

Formatie 2018 - 2019

formatie-1.jpg

formatie-TL.png

formatie-ML.png